Klasy 4 czytają „Lisa in New York”

 13.03.2026
 arybka

Uczniowie klas 4 wzięli udział w projekcie związanym z lekturą w języku angielskim Lisa in New York. Na lekcji przygotowali plakaty przedstawiające atrakcje, które Lisa zwiedziła podczas swojej podróży po Nowym Jorku. Dzięki temu zadaniu mogli ćwiczyć język angielski, poznawać nowe słownictwo oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek o tym dużym mieście. Na plakatach pojawiły się między innymi znane zabytki i miejsca, które przyciągają turystów z całego świata. Praca nad projektem była nie tylko nauką, ale także świetną zabawą i okazją do wykazania się kreatywnością. Kto wie – może kiedyś nasi uczniowie odwiedzą Nowy Jork i sprawdzą, czy Lisa naprawdę wszystko dobrze opisała!

Katarzyna Jung