Konkurs Piosenki Angielskiej

 11.05.2026
 arybka

W połowie kwietnia nasze szkolne mury wypełniły się dźwiękami najpopularniejszych anglojęzycznych hitów. Do rywalizacji stanęło kilkunastu utalentowanych uczniów, którzy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności wokalnych i językowych.Usłyszeliśmy zarówno nastrojowe ballady, jak i energetyczne utwory rockowe a każdy uczestnik świetnie poradził sobie z tremą i wcale nie tak łatwą dykcją.Jury miało niezwykle trudne zadanie oceniając nie tylko czystość śpiewu, ale także poprawność językową i ogólny wyraz artystyczny.

Zwycięzcami tegorocznej edycji

Natalia Pakuła – I miejsce
Weronika StobieckaI – II miejsce

Klaudia Suchożebrska oraz Maksym Bystry – III miejsce
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie i serce włożone w występy. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji za rok!

Inga Łos-Elżanowska