Uczniowie klas siódmych uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas pobytu w muzeum młodzież brała udział w warsztatach pt. „Spotkania z kulturą żydowską”. Uczniowie zwiedzali również wystawy z przewodnikami. Zajęcia przybliżyły uczestnikom historię, tradycje i kulturę polskich Żydów. Duże zainteresowanie wzbudziły nowoczesne ekspozycje oraz liczne multimedia. Wycieczka była ciekawą i wartościową lekcją historii oraz tolerancji.




Inga Łoś-Elżanowska