Klasa 7b postanowiła w tym roku zamienić tradycyjne wielkanocne jajeczko na wspólne wyjście na lody do Piaseczna. Uczniowie wraz z wychowawczynią wybrali się tam pieszo, udowadniając, że dobra energia i apetyt na słodkości potrafią pokonać każdą odległość. Wyjście na lody z wychowawczynią to już klasowa tradycja. Do artykułu dołączone są zdjęcia zarówno z tegorocznego wyjścia, jak i sprzed kilku lat – widać na nich jak zmieniła się moda, fryzury, a także jak bardzo uczniowie dorośli. Także skład klasy nieco się zmienił – niektórzy uczniowie ruszyli dalej swoją drogą, a ich miejsce zajęli nowi koledzy.
Jedno jednak pozostaje bez zmian: uśmiechy, świetna atmosfera i przekonanie, że tworzymy zgrany zespół. Oraz to, że każda lekcja w terenie jest najlepsza!









