🌸 Wiosenna Olimpiada Sportowa klas 0–3 🌸

 28.04.2026
 arybka


Za nami pełen emocji i uśmiechu dzień sportowych zmagań! 💪😊

Uczniowie klas 0–2 wzięli udział w wyścigach rzędów, gdzie sprawdzali swoją szybkość, zwinność i koordynację ruchowa. Dzieci zmierzyły się m.in. z biegiem z woreczkiem, biegiem z rakietką i piłeczką tenisową, torem przeszkód oraz biegiem połączonym z przejściem przez tunel. Było mnóstwo ruchu, śmiechu i zdrowej rywalizacji! 🎽

Z kolei klasy trzecie rywalizowały w międzyklasowych meczach w „zbijaka”, pokazując świetną współpracę i ducha walki. 🏐

To był dzień pełen radości, dobrej zabawy i sportowych emocji! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i gratulujemy wspaniałej postawy! 👏