Klasy trzecie na warsztatach z „Kodowania na dywanie”

 14.04.2026
 arybka

Uczniowie klas trzecich mieli okazję uczestniczyć w warsztatach „Kodowanie na dywanie”, podczas których rozwijali swoje umiejętności logicznego myślenia i kreatywności. Podczas zajęć dzieci kodowały obrazy na macie, układały trasy dla ozobotów oraz sterowały robotem Fotonem. Był to czas pełen zabawy, nauki i twórczych wyzwań – każdy mógł poczuć się jak mały programista. Nasi uczniowie udowodnili, że nauka programowania może być fascynującą przygodą.