Projekt „Europa i Ja” w klasach 1 – Zjednoczone Królestwo

 28.05.2026
 arybka

W ramach projektu „Europa i Ja” uczniowie klas wspólnie obejrzeli film „Paddington” z 2014 roku.
Film opowiada historię sympatycznego misia z Peru, który przybywa do Londynu w poszukiwaniu nowego domu. Na stacji Paddington spotyka rodzinę Brownów, z którą przeżywa wiele zabawnych i niezwykłych przygód. Produkcja w ciekawy i pełen humoru sposób pokazuje londyńskie miejsca oraz brytyjską kulturę

Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy misia Paddingtona i świetnie się bawiły podczas seansu. Wspólne oglądanie filmu było doskonałą okazją do poznania elementów kultury Zjednoczonego Królestwa oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Ewa Tomaszewska